Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
35 %
6.2kmh
0 %
Hën
19 °
Mar
26 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Merkel poston foto me Mustafën

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

809741fd2db274a67c99a326759c079a

Kjo foto është postuar në Instagram nga kancelarja gjermane Angela Merkel. Në foto shihen Merkel së bashku me kryeministrin e Kosovës, Isa Mustafa dhe ministrin e Jashtëm, Hashim Thaçi duke dalë nga godina e qeverisë. Delegacioni kosovar u prit në një takim dje në Berlin nga kancelrja gjermane me nderimet më të larta shtetërore. 

Lexo lajmin: Merkel poston foto me Mustafën dhe Thaçin në Instagram

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img