Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
21 %
2.6kmh
0 %
Enj
21 °
Pre
21 °
Sht
21 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

‘Meqë di fillimin po të kujtojmë fundin’, ish-deputeti paralajmëron Ramën: Do varesh me kokë poshtë si Mussolini

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-deputeti i LSI Petrit Vasili ka paralajmëruar kryeministrin Edi Rama pas deklaratave të bëra nga ky i fundit ditën e djeshme në qytetin e Librazhdit.

Vasili thotë se Rama deklaroi që do të shkrijë opozitën si diktatori fashist italian Benito Mussolini, por e paralajmëron se do të ketë fundin e tij meqë di fillimin e historisë.

Komenti i plotë i Vasilit:

Edi Rama di fillimin,por po i kujtojme dhe fundin.

Nga Librazhdi Edi Rama deklaroi se do behet si Musolini dhe do shkrije parti e do beje hatane si ai.

Edi Rama na tregoi se ja di fillimin historise.

Por historia e Musolinit ka edhe nje fund,pikerisht ne Piazzale Loreto ne Milano, ku se bashku me Clareta Petaccin e varen me koke poshte.

Le ta shohe foton e Musolinit kokeposhte e me litar ne qafe dhe le te mendohet pakez…

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img