Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
2.1kmh
0 %
Enj
39 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
37 °
Hën
37 °
E enjte, 5 Gusht, 2021

Mënyrë si kjo s’keni parë shpesh. Emigranti 1 e 80 i gjatë ia del të kalojë kufirin me Zvicrën me palosje

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Mënyrë si kjo s’keni parë shpesh. Emigranti 1 e 80 centimetra i gjatë ia del të kalojë kufirin Itali- Zvicër me palosje.

Kjo është video që tregon se si emirgranti nag Eritrea ka kaluar duke u futur në një valixhe kaqq të vogël. Pas kalimit të kufirit ka kërkuar ndihmë që t’i hapnin valixhen, por autoritetet italiane e zbuluan dhe e kthyen mbrapsht.

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img