Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
33 %
4.1kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Menjëherë pasi u nda nga bashkëshortja “plasin” propozimet për Bill Gates, këngëtarja serbe i kërkon të plaken bashkë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Menjëherë pas ndarjes së bujshme të themeluesit të Microsoft, Bill Gates nga bashkëshortja e tij Melinda, kanë “plasur” propozimet.

Billit i ka ardhur një propozim publik për martesë në llogarinë e tij në Instagram nga këngëtarja e njohur serbe Neda Ukraden.

Me shaka këngëtarja i thotë atij se dëshiron të martohet dhe të plaket me të.

Bill dhe Melinda Gates u divorcuan pas 27 vitesh martesë. Pasuria e tyre kap shifrën marramendëse prej 127 miliardë dollarësh.

Kujtojmë se lajmin e ndarjes e bëri të ditur vetë Bill Gates, nëpërmjet një postimi në “Twitter”.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img