Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
94 %
1.5kmh
0 %
Mër
26 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
28 °
E mërkurë, 18 Maj, 2022
spot_img

Mëngjesi i vranët, pasdite fillojnë shirat, ja zonat ku do ketë reshje

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Moti për ditën e sotme vijon me kthjellime dhe vranësira të shpeshta duke sjell pas mesidtës shira të përkohshëm në veri dhe zonat lindore.

Sipas Meteoalb kthjellime dhe vranësira të shpeshta do të mbeten prezent edhe gjatë natës.

Era do të fryjë mesatare deri e fortë me shpejtësi 60 km/h në drejtim jugor duke krijuar një dallgëzim në det pre 4 ballë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img