Tirana
scattered clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
39 %
3.6kmh
40 %
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

Mëngjesi i kryeministrit Rama sot është ndryshe, pa politikë… ia dedikon vetëm Lindës (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Rama thotë një “mirëmëngjes” ndryshe.

Sot ka lënë mënjanë politikën dhe reformat që nga 2013-ta dhe deklaron se sot është një ditë për të mbështetur Lindën. Nuk bëhet fjalë për bashkëshorten e tij, por këngëtaren shqiptare, Linda Halimi, e cila sot ngjitet në skenën e gjysmëfinales në Festivalin Europian të Këngës, Eurovision 2017.

“Ju uroj gëzuar Ditën e Europës me këngën që përfaqëson Shqipërinë në Festivalin Europian të Këngës, Eurovision 2017. Sot, Lindita Halimi do të ngjitet në skenën e gjysmëfinales së parë të kësaj gare me këngën e saj “World”, ndaj le t’i japim të gjithë mbështetjen tonë #ForcaLindita”, shkruan Rama. 

[iframe width=”640″ height=”360″ src=”https://www.youtube.com/embed/cP0aQAdYNjY” frameborder=”0″ allowfullscreen ]

Më shumë

spot_img