Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
87 %
0kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
20 °
Hën
17 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Mëngjesi i këndshëm i Çiljetës, nuk do ta besoni si e zgjon Fernando

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

e47209230baa46b79af3744c052c69f4

Pavarësisht viteve që shkojnë, Çiljeta vazhdon të jetë një ndër këngëtaret më të pëlqyera.

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku publikon foto dhe video të ndryshme nga përditshmëria.

Mëngjesi i sotëm duket se ka qenë shumë i këndshëm për këngëtaren, pasi djali i saj Fernando e ka zgjuar duke i rënë kitarës.

“Duke zgjuar mamin nga gjumi si një mariaçi me kitarë mbrapsht”, shkruan Çiljeta krahas fotos së Fernandos.

sAdafs.png

dfhjkl.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img