Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Mëngjes tragjik: ‘Toyota’ del nga rruga në Milot-Mamurras dhe bie në kanalin me ujë, raportohet për dy të vdekur

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Dy persona raportohet se kanë humbur jetën mëngjesin e sotëm në rrugën Milot-Mamurras si pasojë e një aksidenti rrugor.

Paraprakisht, bëhet me dije se një mjet tip “Toyota” ka dalë nga rruga në të cilën lëvizte dhe për pasojë ka përfunduar në një kanal me ujë. Kjo ka qenë fatale për dy personat që ndodheshin në të, duke ndërruar jetë.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të saj, si dhe identifikimin e viktimave.

Kurbin/Informacion paraprak

Në aksin rrugor Milot-Mamurras, mjeti tip “Toyota” ka humbur kontrollin duke dalë nga rruga dhe ka rënë në kanal me ujë, ku për pasojë kanë humbur jetën shtetasit S.D.,45 vjeç, banues në Durrës dhe U.P.,39 vjeç, banues në Tiranë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje  dhe  vijon punën për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes, si dhe shërbimet e Policisë vijojnë kontrollet përgjatë kanalit nëse në automjet ka pasur shtetas të tjerë.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img