Tirana
broken clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
0kmh
75 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
31 °
E premte, 18 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Mëngjes i trishtë për komunitetin kavajas, ndahet nga jeta në moshën 59 vjeçare kreu i Këshillit Bashkiak

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

2265adc47c3ef78bf73060cc70c5976d

Kryetari i Këshillit Bashkiak të Kavajës, Ramazan Cara, nuk ia ka dalë të fitojë betejën me covid. Lajmin e jep në rrjetet sociale, kryetari I PS së Kavajës Gent Daja.

Ramazan Cara, në moshën 59 vjecare u nda nga jeta në spitalin infektiv në Tiranë. Ai që nga zgjedhjet e vitit 2019 mbante detyrën e kreut të Këshillit Bashkiak të Kavajës.

Ndërkohë në rrjetet sociale kanë vërshuar me qindra mesazhe ngushëllimi nga bashkëqytetarët e tij kavajas dhe të gjithë të njohurit.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img