Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Hën
14 °
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
E hënë, 18 Tetor, 2021
spot_img

Mëngjes i trishtë, ndërron jetë nga Covid-19 efektivi i Rrugores, ishte në intubim prej 5 ditësh

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

eac79e7c734cd8d285530e2f6972f1c3

Munir Xhepa, efektiv i Policisë Rrugore në Bulqizë është ndarë nga jeta pasi nuk e ka fituar dot betejën me Covid-19.

Newsbomb.al mëson se Xhepa ka ndërruar jetë mbrëmjen e djeshme, në spital ku ishte shtruar pasi ishte prekur nga Covid. Për shkak të gjendjes së rënduar shëndetësore, efektivi i Rrugores ishte futur në intubim.

Pas 5 ditësh në intubim, 50 vjeçari Munir Xhepa nuk ka mundur ta fitojë dot betejën për jetën, duke lënë pas shumë dhimbje, te familjarët dhe të afërmit e tij.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img