Tirana
broken clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
87 %
2.6kmh
75 %
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
10 °
E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

MËNGJES FATAL në Mirditë, makina përplas për vdekje këmbësoren

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

a95f96171f1d0feb3b2cbcf617326f9f

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur në Mirditë, sot rreth orës 07:30.

Një makinë ka përplasur për vdekje një këmbësore në Reps. Drejtuesi i makinës me iniciale B.R është banues në Kosovë.

“Sot,rreth orës 07:30 ,në fshatin Reps,Mirditë, mjeti me drejtues shtetasin B.R.,banues Kosovë, ka aksidentuar shtetasen këmbësorë D.R.,e cila ka gjetur vdekjen.
Grupi hetimor ndodhet në vendgjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes”, thuhet në njoftimin e policisë.

Nuk ka ende detaje të tjera të rrethanave të këtij aksidenti fatal.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po heton për zbardhjen e tij.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img