Menduam se erdhi pranvera, por reshjet e dëborës përfshijnë Shqipërinë në mes të prillit (FOTOT)

Publikuar tek: aktualitet, më 12:42 18-04-2017 Menduam se erdhi pranvera, por reshjet e dëborës përfshijnë Shqipërinë në mes të prillit (FOTOT)

Menduam se erdhi pranvera, por reshjet e dëborës përfshijnë Shqipërinë në mes të prillit.

Ditën e djeshme fshati turistik  Fushë Sudën në verilindje të Shqipërisë është përfshirë nga reshje të dëborës.

Bora ka kthyer dhe njëherë pamjen e mrekullueshme të fshatit nën dëborë, ashtu siç ndodh edhe në dimër.

FOTOT e publikuara në faqen "Fushë Suden" 

 18011069_1314740588604869_8497329647907518073_n.jpg

17992201_1314740958604832_1703748621871809122_n.jpg18033019_1314741001938161_1444450143958329602_n.jpg18010679_1314740848604843_5236710646852399267_n.jpg

17951713_1314740558604872_4416229358553125974_n_1.jpg18010328_1314740655271529_8356783887805321719_n_1.jpg17992201_1314740958604832_1703748621871809122_n_1.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Gjendet i vdekur në burgun e Shënkollit 75 vjeçari
Pas vdekjes së të riut, tjetër ngjarje e rëndë në burgun e Shënkollit në Lezhë »
Article Logic
Execution time: 0.011841058731079
array(1) { ["section"]=> string(99) "menduam-se-erdhi-pranvera-por-reshjet-e-debores-perfshijne-shqiperine-ne-mes-te-prillit-fotot-75569" }