Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Mendonim se ishte i dashur por gaboheshim! Zbulohet djali që shoqëron kudo Dafinën

Shkruar nga Newsbomb

Prej muajsh përveç suksesit në karrierë, Dafina Zeqiri po komentohet gjerë e gjatë edhe për lidhjen e saj të dashurisë me biznesmenin nga Kosova, Kreshnik Gjergji. Që prej momentit që ajo pranoi që po shijon marrëdhënien e saj më të re, fansat janë sy dhe veshë për të kapur detajet më të vogla nga videot dhe fotot e postuara nga këngëtarja.

Dikush që ka tërhequr vëmendje në daljet e Dafinës ka qenë dhe një person, i cili e ka shoqëruar dhe është kujdesur për të në çdo koncert. E teksa të gjithë mendonim që ky person, ishte pikërisht Kreshniku, i dashuri i Dafinës, e kemi patur gabim.

Së fundmi, ka qenë vetë këngëtarja e cika “na ka hapur sytë”. Ajo ka zbuluar se personi që e shoqëron në koncertet është pikërisht trupëroja, Irfan Bunjaku dhe jo i dashuri si të gjithë kemi menduar.

Story e postuar nga Dafina Zeqiri Story e postuar nga Dafina Zeqiri

Ne foto: Irfan Bunjaku dhe i dashuri i Dafina Zeqirit, Kreshnik Gjergji Ne foto: Irfan Bunjaku dhe i dashuri i Dafina Zeqirit, Kreshnik Gjergji

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese