Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
60 %
6.2kmh
0 %
Mar
19 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Menaxheri i VIP-ave ‘kap mat’ duke u puthur në buzë djalin e Për’puthen me ish-konkurenten e Big Brother (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

04bad584008aa74bae90806eff800e1b

Menaxheri i njohur i VIP-ve, Xhani Demika ka filmuar mbrëmë duke u puthur në buzë konkurentin e Për’puthen Edin, me ish-konkurenten e Big Brother, Fiorentinën.

Ata duket se kanë qenë në një ambient privat, nën shoqërinë e njeri-tjetrit, duke konsumuar dhe alkool.

Mesa duket ky i fundit ka ndikuar “pak keq” tek ata dhe i ka bërë disi sentimentalë.

Siç dihet rregulli i Për’puthen nuk e lejon një konkurent që të krijojë lidhje jashtë emisionit.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img