Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
60 %
6.2kmh
0 %
Mar
19 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Melisa e lidhur me Andin? FOTOT nxjerrin zbuluar dy konkurentët e ‘Përputhen’

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

a37eb0a05402096c427a7c6fe6e1af39

Pas skandalit me dyshen Tea Beart, dy ish-konkurentë të “Përputhen”, një tjetër skandal i paralajmëruar më herët duket se do të dalë në dritë shumë shpejt.

Melisa dhe Andi, ish-partneri i Teas nëse mund ta quajmë kështu, sipas fotove që po qarkullojnë në rrjet duket se janë “përputhur” jashtë programit. Ndjekësit e tyre dhe disa faqe demaskuese në Instagram kanë nxjerr disa foto pothuajse të njëjta të dyshes Melisa-Andi.

Ka qenë Fationi ai që ka dalë nga programi duke thënë se Melisa ka pasur raporte me një konkurent tjetër në emision. Nga fotot e publikuara në rrjet shihet se Melisa dhe Andi shfaqen me të njëtin kapuç, në të njëjtat vende dhe në të njëjtën shtëpi.

andi-melisa.png
melisa-andi-2.jpg
melisa.jpeg
melisa-andiii.jpg
640-0-601862de32ebf.png

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img