Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
73 %
2.1kmh
0 %
Pre
37 °
Sht
35 °
Die
33 °
Hën
35 °
Mar
36 °
E premte, 25 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Melania e mërzitur gjatë inagurimit të Trump si President, zbulohet arsyeja

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

b5b08435715aa3b7c8bafc6547554d12

Një video ku Melania Trump shfaqej e mërzitur gjatë inagurimit të Trump bëri bujë në të gjithë mediat. Deri më tani nuk ishte bërë e ditur arsyeja por “The Sun” e ka zbuluar shkakun e mërzitisë së “Zonjës së Parë”.

Në fillim ajo kishte një buzëqeshje në fytyrë, e cila u venit pasi Trump ktheu kokën sërish. 

Në video duket qartazi momenti kur Donald Trump kthehet pas për të përshëndetur të gjithë, në atë moment Melania, bashkëshortja e tij buzëqesh, por ai nuk e sheh fare atë, ai fokusohet vetëm te vajza e tij Ivanka Trump.

Nëse i mbani sytë te Ivanka, do të kuptoni ndërkohë që Melania  shikon burrin e saj, Ivanka është ajo që bën kontakt me sy me babain e saj, dhe shkëmben një shikim dhe fjalë me të. Kanë qenë përdoruesit e Twitter ata që kanë zbuluar të vërtetën. Sipas asaj që raportojnë mediat Trump u kthye të shikonte vajzën e tij dhe injoroi gruan.

Lexoni edhe: Shokuese ajo që bën Melania sapo Donald Trump kthen shpinën (Video)

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img