Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
28 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
22 °
E martë, 28 Shtator, 2021
spot_img

Mëkat në Elbasan, grabitet “Xhamia Mbret”, hajdutët marrin arkën me para

spot_img

Lajme të ngjashëm

8425add07a870920c0f874ce8d004eba

“Xhamia Mbret” në Elbasan është grabitur gjatë natës nga persona ende të paidentifikuar.

Paraprakisht, bëhet me dije se hajdutët të cilët kanë qenë të maskuar, kanë grabitur arkën me para ku mblidheshin ndihma për të varfërit.

Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e saj dhe kapjen e autorëve.

Më shumë

spot_img