Tirana
few clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
47 %
2.6kmh
20 %
Die
23 °
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
E diel, 2 Tetor, 2022

Megi Pojani “çmend” rrjetin, nuk përmbahet pas lidhjes me Endri Çekiçin (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Megi Pojani ka fituar shumë nga vëmendja e botës së futbollit në Shqipëri, pasi u kuptua se është në lidhje me futbollistin e kombëtares Endri Çekiçi. Kujtojmë se sulmuesi luan në Turqi me Konyaspor, që prej verë së vitit kaluar dhe ka 1 vit të mbetur kontratë.

Për Megi Pojanin mund të themi se është shumë aktive në rrjetin social Instagram, dhe nuk humb momentin për të reklamuar jetën e shtrenjtë që bën. Fotoja e postuar së fundmi është nga shtrati. Kush po i shkrep ato? Mund t’ju shkojë mendja…

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img