Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
41 %
6.7kmh
0 %
Mar
22 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Meghan Markle bëri një ankesë zyrtare për të, largohet nga puna moderatori i njohur në Britani

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

45fdb3079ad877d5b621ef5c683693ae

Meghan, Dukesha e Sussex bëri një ankesë zyrtare në transmetuesin britanik ITV në lidhje me komentet e Piers Morgan rreth saj, pas intervistës së saj me Oprah.

Ankesa ka të bëjë me ndikimin që komentet e Morgan mund të kenë tek të tjerët dhe se si mund të degradojë seriozitetin e çështjeve të shëndetit mendor. Ankesa e dukeshës nuk kishte të bënte me natyrën personale të sulmeve të Morgan.

Morgan do të largohet nga “Mirëmëngjesi Britani”, njoftoi ITV të martën.

“Pas diskutimeve me ITV, Piers Morgan ka vendosur që tani është koha për të lënë Mirëmëngjes Britaninë,” tha ITV në një deklaratë të shkurtër. “ITV e ka pranuar këtë vendim dhe nuk ka asgjë më shumë për të shtuar.”

Më herët gjatë ditës, Morgan u largua nga “Mirëmëngjesi Britani” i vendosur pasi u kritikua nga një i ftuar për kritikat e tij ndaj Princit Harry dhe Meghan pas intervistës së tyre me Oprah Winfrey.

Të hënën në edicionin e “Mirëmëngjesi Britani”, Morgan pyeti nëse Dukesha ishte e sinqertë në lidhje me mendimet vetëvrasëse. Komentet e tij ndezën një polemikë të madhe në Britani dhe ai u qortua.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img