Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
88 %
1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
25 °
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
27 °
E diel, 13 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Meghan Markle bën akuzat TRONDITËSE për Familjen Mbretërore: S’donin që djali im të ishte princ

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

01c1954d05446e25846d8f6e6c3b6608

Meghan Markle ka hedhur akuza të forta ndaj familjes mbretërore.

Ajo ka thënë se ata nuk donin që djali i tyre të ishte Princ. Në intervistën për Oprah Winfrey, dukesha e Sussex-it tha se familja mbretërore ishte e shqetësuar për faktin se sa e errët do të ishte lëkura e djalit të saj.

Markle hodhi poshtë lajmet se ajo dhe Harry kishin vendosur që Archie të mos kishte një titull mbretëror, të cilin ia dhuronte Mbretëresha, me pretendimin se donin që ai të kishte një jetë normale.

Ajo u pyet nga Oprah nëse djalit të saj nuk i është dhënë titulli “për shkak të rraces së tij”.

Markle e konfirmoi duke thënë se një gjë e tillë ishte e vërtetë.

“Ata nuk donin që të ishte një princ ose princeshë. Ai nuk do të kishte siguri. Kjo vazhdoi për muajt e fundit të shtatzënisë time. Ne nuk po themi mos e bëni një princ, por nëse po thua se titulli do të ndikojë në sigurinë e tij…djali ynë duhet të jetë i sigurt”,- u shpreh Meghan.

Meghan nuk pranoi të tregonte se cili anëtar mbretëror kishte biseduar me Harry për ngjyrën e lëkurës së Archie-t, duke thënë se do të ishte e dëmshme për personin në fjalë.

I pyetur për bisedën, Harry tha: “Atë bisedë që nuk do ta ndaj kurrë, por në atë kohë, ishte e vështirë. Isha pak i tronditur.”

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img