Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
93 %
1kmh
0 %
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
29 °
Mër
27 °
E shtunë, 25 Shtator, 2021
spot_img

Megaoperacioni ‘LIMIT’, dalin në gjyq 24 të arrestuarit në Shqipëri

spot_img

Lajme të ngjashëm

Bashkëpunimi shqiptar-grek ka arrestuar gjatë 3 viteve 58 persona duke shkatërruar 4 grupe të rrezikshme kriminale. Megaoperacioni sekuestroi 320 kg kanabis, 2,4 kg kokainë dhe 7.5 kg kanabis të llojit çokollatë.

Më shumë

spot_img