Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
36 %
4.6kmh
0 %
Die
34 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
42 °
E diel, 25 Korrik, 2021

Mega-operacioni malazez ‘Kurthi’ me 24 të arrestuar, u sekuestruan 500 kg kanabis, para, armë dhe skaf (DETAJE)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

c1cde6a24ab9c659f6db645b4fcac690

Më shumë

spot_img
spot_img