Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
52 %
0.5kmh
0 %
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
21 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

MEGA-AKSION në Ballkan, arrestohen 148 trafikantë, mes tyre shqiptarë! Në operacion 8300 agjentë të infiltruar

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një mega operacion është finalizuar në Ballkan. Si rrjedhojë janë arrestuar 148 trafikantë, mes të cilëve edhe shqiptarë, emrat e të cilëve nuk bëhen ende me dije.

Ndërkaq nga operacioni janë sekuestruar 300 kilogramë drogë dhe 160 armë dhe sasi eksplozivi.

Operacioni u zhvillua në Shqipëri, Kosovë, Maqedoni, Mali i Zi dhe Serbi dhe në të morën pjesë 8300 agjentë të infiltruar nga 28 vende.  Newsbomb.al do t’ju informojë për detajet në vazhdim.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img