Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
31 %
9.3kmh
0 %
Hën
22 °
Mar
26 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Mediat ndërkombëtare e shpallën të vdekur, përgënjeshtrohet lajmi, aktorja është ende gjallë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

721ace6f941e74250b8cc0d8b114aee4

Aktorja e njohur amerikane Tanya Roberts u shpall e vdekur nga mediat ndërkombëtare një ditë më përpara.

Por ditën e sotme këto lajme janë përgënjeshtruar, pasi BBC shkruan se ajo është gjallë dhe këtë e ka konfirmuar një përfaqësues i saj.

Ajo është shpallur gabimisht e vdekur pavarësisht se gjendja e aktores është e rëndë dhe ndodhet në spital.

Në një prononcim për mediat, Mike Pingel tha se e kishte shpallur gabimisht vdekjen e saj pas informacioneve që kishte marrë nga partneri i amerikanes.

Tayna Roberts njihet për shkak të roleve të saj në filma të njohur.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img