Tirana
broken clouds
19 ° C
19 °
19 °
59 %
2.6kmh
75 %
Mër
18 °
Enj
22 °
Pre
24 °
Sht
24 °
Die
27 °
E mërkurë, 5 Maj, 2021
spot_img

Mediat maqedonase: Shqipëria heq karantinën me Maqedoninë e Veriut dhe Greqinë

spot_img

Lajme të ngjashëm

 “Shqipëria ka vendosur të heqë karantinën dy javore për Maqedoninë e Veriut dhe Greqinë” kështu shkruan mediat maqedonase.

“Alsat” shkruan se Komiteti i Ekspertëve ka vendosur që të heqë karantinën dy javore për ata që vijnë nga Maqedonia e Veriut apo Greqi drejt Shqipërisë.

Kujtojmë që karantina më vendet fqinje zgjati për dy javë. Pak më parë burime për media të ndryshme bënë me dije se do të hiqet edhe ora policore, por mbetet për t’u parë.

Nesër Komiteti Teknik do të mblidhet për të njoftuar nëse do të hiqen masat anti-Covid apo do të mbeten në fuqi.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img