Tirana
scattered clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
88 %
2.6kmh
40 %
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
22 °
E hënë, 20 Shtator, 2021
spot_img

Mediat greke thanë se Rama shkoi fshehurazi në shtetin fqinj, reagon kryeministri: Kalinihta nga Surreli, pedhaqia! S’bëj pushime jashtë që nga 2013-a (E PLOTË)

spot_img

Lajme të ngjashëm

9798ce6bae36d5d2e1463b53e70b38b5

Kreu i qeverisë përgënjeshtroi lajmin se ishte larguar për pushime në Greqi, lajm i cili u publikua nga disa media helene.

Nëpërmjet profilit të tij në ‘’Facebook’’, kryeministri i etiketoi si ‘’kazan’’ duke theksuar se nuk ka bërë prej 6 vitesh pushime jashtë shtetit. Ndërkohë, ai nuk la pa sulmuar dhe mediat shqiptare që përhapën lajmin në fjalë, të cilat sipas tij duhej të verifikonin lajmin.

Postimi i Edi Ramës:

Ehhh! Ç’e ka gjetur këtë milet me lajmet në internet

Tamam hedh një budalla një gur në lumë dhe 100 të mençur s’e nxjerrin dot…

rama.jpg
edi.jpg

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img