Tirana
clear sky
36.5 ° C
36.5 °
36.5 °
18 %
1kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
39 °
Die
41 °
Hën
40 °
Mar
38 °
E premte, 30 Korrik, 2021

‘Media do e nxjerri, pas medias dhe SPAK-u’, Çani për rolin e Ramës dhe bisedat Turqi-Greqi

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

c4fd5089603600c3f69156eaaeedca04

Më shumë

spot_img
spot_img