Tirana
scattered clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1kmh
40 %
Mër
38 °
Enj
39 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
29 °
E mërkurë, 4 Gusht, 2021

‘Media do e nxjerri, pas medias dhe SPAK-u’, Çani për rolin e Ramës dhe bisedat Turqi-Greqi: Nëse takohen në Tiranë, atëherë…

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

0c25eaa0df0c0102d4e3aa208febf5ba

Gazetari Arjan Çani duke komentuar vizitat e Ramës në Ankara dhe më pas në Athinë, rolin e tij në bisedat mes dy shteteve, ka thënë se Rama po e bën çdo gjë për hesap të tij dhe për interesa personale.

Në “open” Çani tha se nëse takimi zhvillohet në Tiranës, atëherë është në mes një pazat shumë i madh, ekonomik.

Sipas tij, shumë shpejt media e do e bëj publik, gjithashtu dhe SPAK-u.

Çani: Ore dëgjoni këtu, unë di të them kaq, që nëse Turqia dhe Greqia vijnë e takohen në Tiranë, atëherë i bëjnë një dhuaratë të madhe Ramës, dhe për më tepër këtu diçka ka, ka një pazar të madh.

Hila: Po ç’a pazari thua, të rrinë njerëzit të hamendësojnë tani se çfarë po luhet.

Çani: Po po ka. Media një ditë do i nxjerri, dhe pas medias do i nxjerri dhe SPAK-u. Dëgjo, edhe një herë. Nëse takimi bëhet në Tiranë do jetë dhuratë e madhe, do jetë për qejfin e Ramës. Unë nuk jam këtu të mbroj asnjë, sepse nuk jam paguar nga askush.  

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img