Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
28 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
22 °
E martë, 28 Shtator, 2021
spot_img

Me zyrën e mbushur me të rinj, Basha shkruan i emocionuar: Do votojnë PD-në, për një të ardhme më të mirë

spot_img

Lajme të ngjashëm

8a1bfeb25e9e4f7ba2f683bb7eb4d846

Kur vetëm 2 muaj na ndajnë nga zgjedhjet e 25 prillit, liderët dhe drejtuesit politikë të qarqve kanë filluar vizitat dhe takimet ‘kokë më kokë’ me simpatizantët e partive të tyre.

Kryerdemokrati Lulzim Basha ka postuar ditën e sotme një foto nga zyra e tij në selinë e PD-së, ku shihet qartë që është e mbushur me disa të rinj, me dy gishtat e ngritur lart. Basha shfaqet gjithë emocion, teksa shkruan me bindje të plotë se do ti fitojë këto zgjedhje për ti sjellë një të ardhme më të mirë brezit të ri.

Postimi i plotë i Lulzim Bashës:

Gjithmonë emocionuese kur takohem me të rinj qe do të votojnë Partinë Demokratike!

Ne do t’i fitojmë zgjedhjet për t’i sjellë një të ardhme më të mirë brezit të ri.

Së bashku për ndryshimin! Shqipëria fiton!

Ju dua!

Më shumë

spot_img