Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
71 %
2.1kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
30 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Me zërin që i dridhet, gazetarja Lala: Vajza më pyeti “mami pse na kanë qëlluar?”

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

eff776230444936fd87dd6d55d4805b0

Gazetarja Klodiana Lala ka rrëfyer sot se si ngjarja e rëndë e ndodhur disa ditë më parë ka ndikuar te pjesëtarët e familjes së saj, kryesisht dy vajzat e vogla.

Lala e quajti gjuajtjen me breshëri plumbash shtëpinë e prindërve të saj si një “akt burracakësh”.

“Vajza e madhe më pyeti, mami pse na kanë qëllua?”, u shpreh gazetarja Lala me zërin që nuk ia fshihte emocionet, teksa shtoi se “s’ka një përgjigje” për vajzën e saj.

Pjesë nga rrëfimi i Lalës në studion e “News24”:

Ky është një sulm prej burracakësh pasi të marrësh armën dhe të qëllosh drejt dy vajzave të vogla, është e tmerrshme. Nuk kam ndërmend të largohem. Unë si nënë nuk kam një shpjegim t’ia jap vajzës së madhe që më pyeti, mami përse na kanë qëlluar. Nuk kam një përgjigje pasi unë jam munduar të jem korrekte në punë, familja ime është munduar të jetë korrekte dhe të mos ketë asnjë problem.

Nuk kam si t’i përgjigjem vajzës që më tha “Mami Perla më pyeti në kopësht për se ju kanë qëlluar?”.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img