Tirana
scattered clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
81 %
1.5kmh
40 %
Hën
7 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
E hënë, 17 Janar, 2022
spot_img

“Me zemrën e Donaldit”, ja reagimi i Borës pas komentit të Elita Rudit

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Elita Rudi mbrëmë në “Përputhen Prime” ka qenë opinioniste.

Por si duket  Elita dhe moderatorja Bora Zemani kanë një një marrëdhënie shumë të mirë. Elita ka postuar një foto në Instagram, ku shihet teksa Bora i jep një puthje.

E teksa ndan këtë foto, shkruan “Me zemrën e Donaldit”.

Si duket ky koment i ka pëlqyer Borës, e cila e ka ripostuar duke e shoqëruar me disa emoji.

40C80A7B B223 4661 91A9 D87DCBE6842D 1
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img