Tirana
scattered clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
57 %
4.6kmh
40 %
Pre
26 °
Sht
28 °
Die
22 °
Hën
26 °
Mar
25 °
E premte, 30 Shtator, 2022

Me zemër të thyer! Monika përballet me Ilirin pas BBV: Jam lënduar…

spot_img

Lajme të ngjashëm

Monika Lubonja dhe Ilir Shaqiri janë përballur për herë të parë pas përfundimit të Big Brother Vip.

Aktorja ka thënë se nuk ka patur mundësi që të përballeh më herët me të, por që është lënduar shumë nga balerini.

E pyetur nga Arbana Osmani se çfarë do të bënte ndryshe, nëse do të ripërsëritej kjo eksperiencë, Monika tha se do t’i jepte më shumë kohë Ilirit që ta njihte.

“Këto gjëra i kemi lënë pas. Do t’i jepja akoma kohë Ilirit që të njihte Monikën, jam po e njëjta dhe jashtë kësaj loje. Pavarësisht si janë ngritur opinionet edhe brenda dhe jashtë, për mua ka rëndësi Monika dhe Iliri, si është Monika për Ilirin dhe si është Iliri për Monikën.

Më erdhi keq që Iliri tha Monika si figurë duhet të ishte në finale, si meritë jo. Unë e tregoj në teatër atë atë që bëj. Këtu erdha të luaj, të krijoj miqësi, që e kam bërë,”, tha ajo.

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img