Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

‘Më vodhi burrin pas 5 vitesh martesë’, aktorja e njohur flet për ‘sherrin’ me Angelina Jolie

Shkruar nga Newsbomb
[caption id="attachment_332383" align="alignnone" width=""]Angelina Jolie-s, Brad Pitt dhe Jennifer Aniston[/caption]

Aktorja Jennifer Aniston ka folur për sherrin që u përfol se ka bërë dikur me Angelina Jolie për Brad Pitt.

Jennifer ka hedhur poshtë edhe thashethemet se ajo ishte në konflikt me Angelina-n pas ndarjes së saj nga Brad, ndonëse më herët është thënë se ajo e ka akuzuar se i ka "vjedhur" burrin pas 5 vitesh martesë.

Jennifer e lavdëroi Angelina-n pavarësisht këtij fakti. "Kishte gjëra për të cilat nuk isha në dijeni që po ndodhnin. Ndjeva se ato detaje ishin pak të papërshtatshme për t'u diskutuar. Këtu përfshihet pjesa që ajo nuk mund të priste të shkonte në punë çdo ditë. Kjo ishte vërtet e pakëndshme", ka thënë Jennifer.

-640-0-5ec536cae567a.jpg

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese