Hapësire reklamuese

Aktualitet

“Më vodhën çantën me 3000 euro brenda”, 34-vjeçarja denoncon në policinë e Belshit

Shkruar nga Newsbomb
“Më vodhën çantën me 3000 euro brenda”,

Një grua 34-vjeçare, banuese në Itali, ka bërë një denoncim në polici, pasi i kanë vjedhur çantën me 3 mijë euro brenda në një byrektore në Belsh.

Gjatë kallzimit jo ka thënë se brenda çantës kishte dhe aksesorë të tjerë floriri dhe dokumente.

Njoftimi i policisë:

“Në stacionin e Policisë Belsh, ka kallëzuar shtetasja 34 vjeçe, banuese në Itali, se në ambientet e jashtme të një byrektorje i kanë vjedhur çantën brenda së cilës kishte 3000 euro, disa aksesorë floriri dhe dokumente.

Vijon puna për identifikimin dhe kapjen e autorit/ëve të vjedhjes“, thuhet në njoftimin e policisë.

Ndërkohë, materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Elbasan, për veprime të mëtejshme.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese