Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
60 %
6.2kmh
0 %
Mar
19 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

‘Më vjen turp që të kam kryeministër’, Rama kapet keq me komentuesin: Ti meriton që të… (REPLIKAT E FORTA)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

20778522c76a409d418824221fb8d878

Kryeministri Edi Rama siç e ka zakon shpesh tashmë, ka pasur disa replika me ndjekësit në faqen e faceboook-ut.

Një qytetar e akuzon se po marrin shtëpi dhe dëmshpërblime vetëm socialistat, ndërkohë që demokratët jo, kurse Rama i kujtoi ish-kreun e komunës Farkë.

1.jpg

Një ndjekës tjetër shprehet i turpëruar që e ka atë kryeministër, ndërkohë Kreu i qeverisë e ka quajtur vulgar dhe ndotës mjedisi, për shkak të fjalorit të tij.

edir-ama.jpg

Disa i kanë kujtuar dhe zgjedhjet në Kosovë, duke i këshilluar që të maari shembull prej fqinjëve.  

rama2.jpg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img