Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
35 %
6.2kmh
0 %
Hën
19 °
Mar
26 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Me videon pasionante Rezarta Shkurta uron bashkëshortin: Të dua në çmenduri…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Marrëdhënia e Rezarta Shkurtës me nipin e ish-diktatorit Enver Hoxha, Ermalin, gjithmonë ka qenë në qendër të portaleve rozë.

Ndjekës të shumtë janë kuriozë të dinë suprizat dhe ndodhitë e fundit të çiftit. Herë pas here Rezarta është ajo e cila nuk kursen aspak momentet me Ermalin dhe nuk lë asnëj rast pa i treguar dashurinë e madhe që ajo ndjen për të.

Sot është një ditë mjaft e veçantë për të pasi bashkëshorti i saj feston ditëlindjen dhe sigurisht Rezarta nuk mund të qëndronte pa i kushtuar dy fjalë shpirti.

“Gëzuar ditëlindjen dashuri! Zoti më ka dashur shumë që të solli në jetën time. Të dua në çmenduri…. Përgjithmonë”, shkruan Rezarta kra videos ku shfaqen në një kërcënim mjaft pasionant dhe sensual.

198152501 2875979902717423 6696954856879520237 n

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img