Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
93 %
2.6kmh
75 %
Pre
18 °
Sht
16 °
Die
16 °
Hën
14 °
Mar
11 °
E premte, 9 Dhjetor, 2022

ME VIDEO: Revoltohet Rama dhe sulmon KULLAT në TIRANË: Ngrihen PA LEJE në mes të sheshit “Skënderbej”

spot_img

Lajme të ngjashëm

Më shumë
spot_img
spot_img