Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
26 %
3.6kmh
0 %
Die
33 °
Hën
36 °
Mar
36 °
Mër
37 °
Enj
36 °
E diel, 7 Gusht, 2022
spot_img

ME VIDEO/ Plas sherri në KZAZ-në në Durrës, konfliktohen Vangjush Dako dhe Ferdinant Xhaferri

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ka plasur sherri mes ish-kryebashiakut të Durrësit Vangjush Dako dhe Ferdinant Xhaferrit të PD.

Konflikti ka ndodhur në një KZAZ në Durrës gjatë numërimit të votave, ku në sherr janë përfshirë edhe mbështetësit e të dy palëve.

Siç duket në video, fillimisht Ferdinant Xhaferri afrohet te Dako për t’i thënë disa fjalë, ndërkohë që ky i fundit vetëm e durtroket për ta ironizuar. Më pas janë mbështetësit e të dyja partive që konfliktohen, por fatmirësisht sherri është shuar shpejt edhe me ndërhyrjen e personave të tjerë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img