Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
82 %
1.5kmh
0 %
Hën
29 °
Mar
29 °
Mër
28 °
Enj
24 °
Pre
18 °
E hënë, 27 Shtator, 2021
spot_img

ME VIDEO/ Atentat në mes të ditës: Autorët ndjekin C Class-in dhe e qëllojnë me breshëri nga Shëngjini deri në Shkodër

spot_img

Lajme të ngjashëm

6bc6c1e725cbe47c4e9bdcc4d8dc7b83

Një person që pretendon se i është bërë atentat në vendin e quajtur kryqëzimi i Shëngjinit, deri në hyrje të Shkodrës.

Ai e ka dërguar videon te ish-kryeministri Berisha dhe thotë se atentati ka ndodhur në vendin e quajtur kryqëzimi i Shëngjinit më datë 15 gusht 2020, ndërsa ai udhëtonte me makinë me bashkëshorten dhe dy fëmijët. Në video shihet një motor i zi që e ndjek me shpejtësi Benzin C Class dhe kur ai bllokohet në trafik, i afrohen dhe qëllojnë.

Menjëherë shoferi del nga rruga dhe largohet me shpejtësi. Ai pretendon se është ndjekur nga atentatorët dhe është qëlluar me breshëri nga Shëngjini deri në hyrje të Shkodrës. Ai thotë se ka telefonuar Policinë dhe ka kaluar tre postblloqe, por uniformat blu kanë qenë inekzistente.

Screenshot_5.jpg

[iframe width=”100%” height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/1-jWkexpRsQ” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen ]

Më shumë

spot_img