Tirana
broken clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
64 %
1.5kmh
75 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
Die
23 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022
spot_img

Me veshje joshëse, ja si e bind me kërcim në prehër Rezarta Shkurta nipin e Enver Hoxhës, që dhe ai të kërcejë (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Rezarta Shkurta është tepër aktive në rrjete sociale, por më së shumti me postime sa i takon fushës profesionale se sa personale.

Megjithatë bukuroshja që dikur merrej me muzikë “tek-tuk” poston edhe ndonjë foto apo video familjare në Instastory.

albsig

Së fundmi ajo ka publikuar një video tepër joshëse ku shihet duke i bërë një kërcim tepër joshës partnerit të saj, Ermal Hoxha.

Mesa duket ai nuk dëshiron të kërcejë që në pikë të mëngjesit dhe ajo ka menduar që ta “hipnotizojë” pak me disa lëvizje sensuale.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img