Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
2.1kmh
0 %
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
34 °
E diel, 25 Korrik, 2021

Me verore dhe lule, Basha uron shqiptarët për Ditën e Verës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

6e5fdbb0921e522a5338a0ba925ec1f4

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka uruar të gjithë shqiptarët për Ditën e Verës.

Basha ka postuar një foto ku shihet një verore dhe lule dhe uron të gjithë qytetarët e Elbasanit dhe gjithë shqiptarët për Ditën e Verës.

“Gëzuar ditën e verës qytetarëve të Elbasanit dhe gjithë Shqipërisë!” shkruan ai në postimin e tij.

Screenshot_17.png

Më shumë

spot_img
spot_img