Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
73 %
0kmh
0 %
Mar
39 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
40 °
Sht
34 °
E martë, 27 Korrik, 2021

Me verë në dorë dhe të përqafuar, Rudina Hajdari shfaqet e qeshur pranë Kirit: Dashuria e vëllait!

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Rudina Hajdari ndonëse pjesën më të madhe të kohës e fokuson në politikë apo angazhime të tjera të përditshme, tregon se gjithmonë gjen kohë për t’ia dedikuar familjes.

Së fundmi deputetja ka postuar një foto në rrjete sociale, ku shfaqet duke përqafuar vëllain e saj të madh, Kirin. Ata shihen të qeshur dhe të përqafuar, teksa para kanë nga një gotë verë të bardhë, në një ambient të zbukuruar nga lulet dhe gjelbërimi.

“Dashuria e vëllait”, ka shkruar ajo në foton ku ka etiketuar edhe të vëllanë, Kirin.

Kujtojmë se Rudina Hajdari nuk arriti të fitonte një mandat nga zgjedhjet e 25 prillit dhe më pas u nis drejt SHBA për t’u bashkuar me bashkëshortin, i cili punon prej kohësh atje. Nuk dihet nëse politikania ka ardhur në Shqipëri apo i vëllai i saj ka shkuar në SHBA.

rudina hajdari

Më shumë

spot_img
spot_img