Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
30 %
5.1kmh
0 %
Mar
1 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
10 °
Sht
10 °
E martë, 25 Janar, 2022

“Më vdiq djali 5 muajsh”, komediani i njohur jep lajmin e hidhur: Humbi betejën me tumorin

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Komediani i njohur amerikan, Nick Cannon, ka ndarë lajmin më të hidhur të jetës së tij. Ai ka bërë me dije se njeriu më i shtrenjtë, djali i tij i vogël ka humbur jetën pas një beteje të me turmorin në tru.

Cannon bëri të ditur lajmin e trishtë të martën në “The Nick Cannon Shoë”, duke i thënë audiencës se djali i tij pesë muajsh, Zen, ndërroi jetë.

Nick tha se gjërat morën një kthesë për keq rreth Ditës së Falënderimeve dhe tumori filloi të rritet shumë shpejt.

41-vjeçari thotë se ai e kaloi fundjavë në Kaliforni me djalin e tij, dhe të dielën ata bënë një udhëtim në oqeanin ku Nick mbajti Zen për herë të fundit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img