Tirana
overcast clouds
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
61 %
3.6kmh
90 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
9 °
Sht
7 °
Die
7 °
E mërkurë, 8 Dhjetor, 2021
spot_img

Me varësen e Donaldit në qafë, Bora Zemani flet hapur për qëndrimin e saj ndaj aktorit dhe Semit: Pavarësisht provokimeve…

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Mbrëmjen e djeshme në emisionin “Big Brother” një nga temat për të cilat u diskutua ishte pse Semi ndërhyn në marrëdhënien e Donaldit dhe Bora Zemanit.

Në lidhje me këtë ngjarje ka reaguar edhe vetë Bora pasi mesazhet e ardhura në llogarinë e saj kanë qenë të shumta.

Me plotë bindje moderatorja thotë se Semin e njeh shumë mirë, ndryshe nuk do të ishte pjesë e jetës së saj.

Ndërsa, sa i përket marrëdhënies me Donaldin, Bora ka vendosur që të tregojë varësen të cilën aktori ja dhuroi për përvjetorin e lidhjes së tyre. Me këtë gjest ajo I ka mbyllur “gojën” njëherë e mirë të gjithëve atyre që thonë lart e poshtë se mes dytre nuk ka asgjë.

 “Unë e dua shumë, ju e keni kuptuar mirë sesa e dua Semin dhe e njoh shumë shumë mirë, ndryshe nuk do ishte pjesë e jetës sime për kaq shumë vite dhe mendoj se gjërat kryesore, që e kanë ruajtur shoqërinë tonë kanë qenë: besimi, ai lloj besimi që vërtetë e vëmë dorën në zjarr për njëra-tjetrën, protektiviteti, diçka që të tjerë e konsiderojnë si të keqe, por unë mendoj se ka qenë nga arsyet që e kanë ruajtur shoqërinë tonë se kemi qenë mbrojtëse ndaj njëra-tjetrës dhe tjetra që e kemi pranuar njëra-tjetrën ashtu siç jemi, pa u munduar fare ta ndryshojmë njëra-tjetrën.

Unë e kam pranuar Semin ashtu siç është, ndonjëherë flet më shumë seç duhet, bën gallata më shumë seç duhet, të përqafon më shumë seç duhet ose të mbron më shumë seç duhet. Po nuk shoh asgjë të keqe në këtë mes, sidomos kur gjërat nuk bëhen me qëllim negativ, përkundrazi. E sot jam shumë e lumtur dhe shumë krenare, që më është mbushur Instagrami me vajza që më shkruajnë sa do doja dhe unë të kisha një shoqe si Semi, por jo Semin e dua për vete…

Sa i përket situatës tjetër ju e dini qëndrimin tim (tregon varësen dhuratë nga Donaldi), pavarësisht provokimeve që mund të bëhen se ndoshtapo mbaj ndonjë qëndrim tjetër, ku i dihet, ku e dimë ne se ç’ndodh jashtë.”, tha Bora.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img