Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
28 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
22 °
E martë, 28 Shtator, 2021
spot_img

Me vajzën, Kirin dhe nënën, Rudina Hajdari uron pushime të mbara me foton familjare

spot_img

Lajme të ngjashëm

a071edf0006dd94b14b24f546ee4edaf

Deputetja Rudina Hajdari uron pushime të mbara me një foto familjare nga qyteti i gurtë i Gjirokastrës.

Krah vajzës së saj, nënës Fatmira Hajdari dhe të vëllait Kiri, Rudina shkruan se të vizitosh Gjirokastrën dhe pasuritë e shumta të saj të duhet shumë më tepër se një fundjavë, ndërsa shton se qyteti i gurtë e magjeps sa herë e viziton.

‘Të vizitosh Gjirokastrën dhe pasuritë e shumta të saj do të duhej shumë më tepër se një fundjavë, por pavarësisht kësaj Gjirokastra vijon ende të mbetet një qytet që më magjeps sa herë e vizitoj. Pushime të mbara’, shkruan Rudina Hajdari duke postuar dhe fotot.

 

Më shumë

spot_img