Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
50 %
3.1kmh
0 %
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
34 °
Pre
33 °
E hënë, 2 Gusht, 2021

Me trupin si “bishë” pranë instruktorit, ja si duket Genta Ismajli falë palestrës (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

c767b07f41844a1154fd4403fe0f7556

Këngëtarja e njohur shqiptare, Genta Ismajli është një ndër personazhet më të komentuara në shoëbizin shqiptar.

Tashmë edhe më tepër, pasi bukuroshja bëri publike lidhjen me të dashurin turk, i quajtur Usta.

Këngëtarja është shumë aktive në rrjetet sociale, ku poston foto të ndryshme nga përditshmëria dhe aktivitetet muzikore.

Genta tregon kujdes të veçantë ndaj trupit, pasi ndjek rregullisht ushtrimet në palestër. Në një foto të publikuar së fundmi nga trajneri i saj, Gen Zeqiraj, këngëtarja duket shumë në formë me linjat e saj trupore, por s’mund të themi të njëjtën gjë edhe për përsa i përket fytyrës.

Siç duket edhe në foto, Genta shfaqet me rrathë të zinj poshtë syve, ku nuk duket aspak mirë. Mbase këngëtarja nuk ka fjetur mjaftueshëm?

155341522_2712254459086230_3861629872442223967_n.jpg

Më shumë

spot_img
spot_img