Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
36 %
2.6kmh
0 %
Hën
34 °
Mar
39 °
Mër
42 °
Enj
41 °
Pre
41 °
E hënë, 26 Korrik, 2021

Me treçerekshe dhe çorape të kuqe, Rama inspekton punimet në Parkun e Shtëpisë së Pavarësisë në Vlorë: Do jetë ndër më të bukurit në Shqipëri

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama së bashku me Damian Gjiknurin dhe nënkryetarin Afrim Qendron kanë vizituar sot punimet për Parkun e Shtëpisë së Pavarësisë dhe infrastrukturën lidhëse të Transballkanikes me zonën e portit në Vlorë.

Rama gjatë bashkëbisedimit me inxhinjerët është shpehur se ky do të jetë një ndër paqet me të bukura në Shqipëri.

Ndër të tjera kreu i qeverisë shprehet se së shpejti nis puna edhe në tre portet e reja ai Turistik, i Mallrave dhe Porti i Peshkatarëve.

Por ajo që bie në sy gjatë kësaj vizite është veshja e kryeministrit. Ai shihet i veshur me një palë treçerekshme të gjëra, atlete dhe çorape të kuqe, por kjo nuk është hera e parë që Rama “guxon” me veshjen e tij.

Më shumë

spot_img
spot_img