Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
45 %
2.1kmh
0 %
Die
30 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
38 °
E diel, 1 Gusht, 2021

Me tre furgonë, FNSH “zbarkon” në Fushë-Krujë, ja për çfarë dyshojnë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një operacion “blic” po zhvillon policia dhe FNSH në Fushë-Krujë.

Bëhet me dije se forca të shumta të policisë të ardhura nga Tirana kanë zbarkuar ditën e sotme në Fushë-Krujë.

Mësohet se ata do të zhvillojnë disa kontrolle në fshatra pasi dyshohet për parcela me drogë.

Mbetet për t’u parë nëse do të ketë parcela me drogë në këto zona dhe nëse do të ketë të arrestuar.

Më shumë

spot_img
spot_img