Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
77 %
0kmh
0 %
Enj
16 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
25 °
Hën
24 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

‘Më trajtonte si skllave seksi’, gruaja denoncon bashkëshortin se i gjuante me rrip gjatë marrëdhënieve intime

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një grua nga Stambolli i Turqisë ka denoncuar burrin e saj se e trajtonte ate si skllave seksi.

Gruaja 30-vjeçare kishte shenja në dorë, në fyt dhe në fytyrë nga litari ashtu si edhe shenja goditjesh në trup.

Gruaja e denoncoi bashkëshortin, pasi sipas saj ai e lidhte në krevat dhe e godiste në të gjithë trupin, madje shumë herë e ka goditur edhe me rip.

Ndërkohë bashkëshorti 31-vjeçar ka mohuar akuzat, teksa shprehet se është i pafajshem, pasi pretendon se kjo ishte e gjitha një lojë eksitimi midis tyre.

Ai pretendon se gruaja donte vetë që ta lidhte dhe ta godiste sepse një gjë e tillë e eksitonte.

Sipas 31-vjeçarit, gruaja shumë hërë i ka kërkuar burrit që ta godiste me litar ose me rrip.

Por gruaja kurrsesi nuk e ka pranuar dhe për këtë arsye tashme i kërkon shpërblim 30.000 lira Turke.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img