Tirana
few clouds
23 ° C
23 °
23 °
40 %
4.1kmh
20 %
Pre
23 °
Sht
16 °
Die
20 °
Hën
25 °
Mar
23 °
E premte, 14 Maj, 2021
spot_img

Me tortë dhe këngë, mjekja feston ditëlindjen në qendrën e vaksinimit në “Sheshin Skënderbej” (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Mjekja Kristiana Deda ka festuar ditëlindjen e saj në qendrën e vaksinimit.

Lajmin e ka bërë të ditur ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu përmes një postimi në rrjetet sociale.

Manastirliu shkruan se mjekja e palodhur po jep shërbim në qendrat e vaksinës në Tiranë që nga dita e parë që ka nisur ky proces.

Deda është angazhuar në qendrën e vaksinimit në “Sheshin Skënderej”.

“Ditëlindje speciale për dr. Kristiana Dedën në qendrën e madhe të vaksinimit në sheshin Skënderbej

Mjekja e palodhur jep shërbim në qendrat e vaksinimit të Tiranës që prej ditës së parë të këtij procesi të jashtëzakonshëm, në shërbim të jetës”,- shkruan Manastirliu.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img